Menu

Cześć,

Mam na imię Małgorzata.

Od ponad 30-stu lat jestem aktywną uczestniczką życia całego sektora HoReCa. Zawodowo jestem związana z wiodącymi brandami, zajmuję się wprowadzaniem na rynek marek oraz rebrandingiem wizerunku lokali, marek i osób związanych z branżą gastronomiczną. 

Jestem menadżerką z rozległą, potwierdzoną sukcesami wiedzą i umiejętnościami. Posiadam doświadczenie zawodowe, zdobyte u czołowych producentów wódek,  importerów  i  dystrybutorów  win wysokogatunkowych, w luksusowych hotelach, a także w firmie, będącej liderem na rynku.

Ostatnie lata to szereg osobiście pozyskanych klientów, partnerów i sponsorów oraz rebranding wizerunku reprezentowanych działalności. 

Moją pracę i pasje można śledzić na profilach w social mediach: TASTE by Piotrowska, a osobiście poznać podczas licznych wydarzeń gastronomicznych, których jestem stałą bywalczynią jako jurorka, ekspertka czy gość specjalny. 

Jestem szczęśliwą kobietą, matką dwóch dorosłych córek i uwielbiam podróżować.

“I’m a woman of simple tastes.

I’m always satisfied with the best.”

oscar wilde

Skąd pasja do gastronomii?

Z wykształcenia jestem technikiem żywienia, nie mylić z dietetykiem. Odkąd pamiętam dużo czasu spędzałam z moją kochaną babcią, która w tych trudnych czasach komuny prowadziła stołówki szkolne. Wyjeżdżałyśmy razem na kolonie, gdzie babcia rządziła kuchnią.

W kuchni spędzałam sporo czasu i może właśnie tam zrodził się w mojej głowie pomysł pójścia do szkoły gastronomicznej.

Dlaczego wino?

Jestem miłośniczką, entuzjastką i koneserką wina. O swojej pasji mówię wprost: „Kocham wino! Jego głęboki aromat, dynamiczną barwę, wyrazisty smak”. Podróżuję po świecie tropem ulubionych winnic, odkrywając nowe regiony i rozsmakowując się w kolejnych rocznikach. Lubię wina europejskie. Jako estetka, zwracam uwagę na szatę graficzną etykiet, potrafię docenić nietuzinkowe koncepcje.

Pasję do wina zaszczepiła we mnie praca w firmie winiarskiej Centrum Wina. Tu nauczyłam się wielu rzeczy, a także ukończyłam kurs winiarski. 

Jakiej treści możesz się tu spodziewać?

Będzie smacznie, kulinarnie, z winem i w różnych zakątkach świata. Czyli w skrócie – Food – Wine – Travel. Podróżuję, bo to kocham i jestem ciekawa świata. Podróże kocham i nie wyobrażam sobie bez nich życia. Często powtarzam „nie żałuj pieniędzy na podróżowanie, one wrócą, stracony czas nigdy”.

W podróżowaniu odnajduję to czego potrzebuję do życia – SMAK. Uwielbiam jeść, bywać w restauracjach i odkrywać nowe smaki i połączenia. Zachwycam się pięknem na talerzu, rozkoszuję tym co doskonałe. 

Dlaczego warto ze mną pracować?

Jestem sumienna, zdeterminowana, obdarzona motywacją i identyfikująca się z firmą. Sprawdziłam się w pracy zespołowej oraz jako liderka projektów. Rozumiem potrzeby branży i znam mechanizmy, prowadzące do satysfakcjonującego wdrożenia i wypromowania usług i produktów. Jestem doskonałą organizatorką, sprawnie zarządzającą potencjałem ludzkim i budżetem. 

W czym mogę ci pomóc? – zajrzyj do kategorii WSPÓŁPRACA

„To enjoy your life is like tasting delicious food”