Menu
Lifestyle / Wine

KAMIŃSKA WINE ART

To był doskonały pomysł na sobotę! Wystawa rysunków Kamińska Wine Art, dobre jedzenie, doskonałe wino i piękna przyroda. 💚 Zamówiłam stolik na tarasie w restauracji Forty w otoczeniu pięknej przyrody i razem z Przyjaciółką rozkoszowałyśmy się jedzeniem i winem. To był piękny dzień. Pogoda nam dopisała i nawet kupiłyśmy obrazy od Kamińska Wine Art.

Wine Art
CZTERY DAMY I WINO

Premiera odbyła się w Restauracja FORTY

Lockdown sprawił, że wielu z nas znalazło czas na to co kiedyś odłożyli w czasie. Iza Kamińska wróciła do pisania, pisania o winie ale i nie tylko. Jak sama wyznała podczas wernisażu wróciła do pisania powieści. Rysowała zawsze, potem brakowało na wszystko czasu, teraz miała go dużo. Do rysunku wróciła po dwudziestu latach przerwy.
Te ręcznie wykonane grafiki nawiązują do tematyki kobieta i wino. Prosta kreska – ona jest prosta i taka ma być – to słowa Izy. Mam nadzieję, że jest radosna i przyjemna?
Każdy rysunek tworzony jest w kilku wersjach, ręcznie, zazwyczaj w dwóch, czasem w trzech wymiarach. Prace sprzedawane są już oprawione.

Galeria obrazów

Część rysunków pozostanie w Fortach na ścianie, spora część się sprzedała ale możecie jeszcze zamówić wybrane modele. Kto chętny? To doskonały prezent dla osób kochających wino.