Menu
Food / Lifestyle

International Chefs Day 2020

HAPPY International Chefs Day 2020! 

Wszystkiego NAJLEPSZEGO SZEFOWE i SZEFOWIE! Wasze zdrowie!

Wyjście do restauracji to jedno z moich ulubionych zajęć. Mam wtedy okazję degustować różnych dań, różnych kuchni i od różnych Szefów. I choć czasy trudne stale WAS wspieram i będę wspierać. Nie poddawajcie się! Ja nie wyobrażam sobie tego nowego świata bez WAS!

Ten dzień to idealna okazja aby nawiązać kontakt z szefami w swoich ulubionych restauracjach. Zabierzmy dzisiaj nasze rodziny do restauracji i sprawmy Szefom przyjemność! 

CZYM JEST MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ SZEFA KUCHNI?

Co roku 20 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni. To w 2004 roku dr Bill Gallagher zorganizował po raz pierwszy Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni, aby uczcić ten zawód, aby dzielić się i przekazywać dzieciom tę wiedzę i umiejętności kulinarne. Cytuje jego słowa: Naszym dziedzictwem jest pomaganie dzieciom w ekscytowaniu się zdrową żywnością i naszą branżą. Ten szlachetny zawód z powodzeniem może być przekazany następnemu pokoleniu szefów kuchni z poczuciem dumy i zaangażowaniem w przyszłość. To także świetna okazja, aby nauczyć dzieci gotować i zainspirować je do zostania szefami kuchni. 

Healthy Food for the Future

Aby zapewnić przyszłym pokoleniom zdrową planetę, ważne jest, abyśmy zaczęli uczyć nasze dzieci o wpływie produkcji i spożycia żywności na środowisko. W tym roku temat skupiony jest wokół zrównoważonego rozwoju i środowiska. 

*akcja propagowana przez Nestle Professional