Menu
Lifestyle

Niezapomniane chwile…

Szczęśliwe dzieci to szczęśliwa mama. Tak mówią a ja wręcz twierdzę, że tak właśnie jest. Dzisiaj trochę z innej beczki. Nie będzie o jedzeniu, nie będzie o winie, będzie o podróży – podróży zwanej życiem. To nasze niezapomniane chwile.

Muszę przyznać, że jestem szcześliwą i spełnioną kobietą. Mam dwie najpiękniejsze na świecie, dorosłe już córki, które dają mi radość. Przez te wszystkie lata zebrałam wspaniały bagaż bezcennych doświadczeń, które uczyniły mnie pełną sił i werwy kobietą. Dzisiaj czuję się młodsza niż 20 lat temu. I choć nic w życiu nie przyszło mi łatwo, czasem było bardzo ciężko, to dzięki temu wiem ile to dla mnie znaczy. 

Wspólny czas jest bezcenny!

To dziwny rok! Dziwny i inny niż poprzednie. To jednak w tym roku właśnie moje córki obchodzą okrągłe urodziny. Aleksandra ma już 30 lat, a Izabela 25. Nie wiem nawet kiedy to zleciało? Postanowiłyśmy uwiecznić ten czas. Z okazji dnia matki zrobiłyśmy sobie sesję zdjęciową. Ciężko nam było zgrać termin na wspólny wolny dzień, ale się udało. Podczas sesji było dużo śmiechu, dużo fajnej energii. Ten dzień wymagał od nas dużo siły, bo przecież bieganie, przebieranie się i pozowanie jednak bardzo męczy 🙂

Wymarzona pogoda…

Ja zaprawiona w boju przy organizowaniu imprez nie miałam z tym aż takiego problemu, ale moje córki wieczorem padły.  Pogoda jeszcze kilka dni przed planowanymi zdjęciami nie była zadowalająca, ale tego dnia miałyśmy wymarzoną. Piękny zachód słońca i ciepełko było jak na specjalne zamówienie, specjalnie dla nas. I wszystko wyszło tak jak zaplanowałam! 

Polecam Drogie Mamy zróbcie sobie taką sesję, bo to niezła frajda, a czas szybko leci. Rok leci za rokiem, nie mamy czasu się zatrzymać. Sesja to piękna pamiątka, taka pamiątka na całe życie. Po latach zajrzymy do albumu i wtedy zdjęcia przypomną nam ten fajny, spędzony wspólnie czas. Polecam Wam Anię, z którą zrobiłam już kilka sesji – Ania Mioduszewska Fotografia

Kobiecość to mądrość, którą należy pielęgnować! I to właśnie przekazuję moim córkom.